23. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Önarckép
176

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

BÁV 24. aukció, 156. tétel

67

Márffy Ödön (1878-1959)

Hegyvidéki városka

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft