39. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Csendélet ablakban, 1966
59

Frank Frigyes (1890-1976)

Csendélet ablakban, 1966

Akvarell, tempera, papír, 58x42 cm
Jelezve jobbra lent: Frank 66 Frigyes
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft