39. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágcsendélet
81

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 71x58 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 460 000 - 650 000 Ft