12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Bartl József kortárs aukció
128

Bartl József (1932-2013)

Csendélet absztrakt háttérben

Olaj, vászon, 59,5 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft