12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Bartl József kortárs aukció
76

Bartl József (1932-2013)

Lila és piros, 1989

Olaj, vászon, 60 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 1989
Jelezve vakrámán: BARTL 1989 "Lillák és pirosak"
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft