74. Téli aukció
Czigány Dezső Cezannos csendélet
16

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet aktos kompozícióval, 1930-as évek

Olaj, vászon, 66 x 54 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft