30. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet almákkal, 1910-es évek vége
84

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet almákkal, 1910-es évek vége

Olaj, vászon, 47x55 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft