30. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tó partján, 1948 körül
57

Márffy Ödön (1878-1959)

Tó partján, 1948 körül

Olaj, karton, 65x81 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön (kétszer)
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft