51. aukció
Feszty Árpád (1856-1914) Csendélet almákkal, 1910 körül
125

Feszty Árpád (1856-1914)

Csendélet almákkal, 1910 körül

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Feszty Árpád
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 97. árverés, 451. tétel

Feltehetően kiállítva:
‣ Feszty Árpád kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1912. katalógus: 26. (Csendélet címmel)