45. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Csendélet almákkal
122

Boromisza Tibor (1880-1960)

Csendélet almákkal

Olaj, papírlemez, 67,5x44,5 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor 1907
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft