45. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Híd télen
131

Boromisza Tibor (1880-1960)

Híd télen

Olaj, vászon, 70x89 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 200 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria 11. árverés, 174. tétel