3. Grafikai aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Csendélet almákkal
91

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet almákkal

Akvarell, tus, papír, 21 x 28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schubert E.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 450 000 Ft