3. Grafikai aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Vízitelepi részlet
92

Schubert Ernő (1903-1960)

Vízitelepi részlet

Akvarell, papír, 29,5 x 39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schubert E.
Hátoldalon: Hagyatéki pecsét
Hátoldalon felirat: Schubert Ernő Vízitelepi részlet 28x38
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft