121 legszebb magyar festmény
Szobotka Imre (1890-1961) Csendélet Asztalon, 1913-1914
58

Szobotka Imre (1890-1961)

Csendélet Asztalon, 1913-1914

Olaj, vászon, 38x45,5 cm