121 legszebb magyar festmény
Szobotka Imre (1890-1961) Férfiportré, 1910-es évek közepe
65

Szobotka Imre (1890-1961)

Férfiportré, 1910-es évek közepe

Olaj, vászon, faroston, 34x29,5 cm