59. aukció
Holló László (1887-1976) Csendélet bokályban
15

Holló László (1887-1976)

Csendélet bokályban

Akvarell, karton, 58,5x38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. és Holló László hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 400 000 Ft