59. aukció
Holló László (1887-1976) Pásztorlányka, 1967
62

Holló László (1887-1976)

Pásztorlányka, 1967

Olaj, fa, 52,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. 1967. IV. 16 Jelezve hátoldalon: Buday Józsefnek Besze Lászlónak szeretettel Holló László Debr. 1971. VIII. 3.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 400 000 Ft