16. aukció
Vaszary János csendélet buddha expresszionizmus
155

Csendélet Buddha-szoborral, 1920-as évek első fele

Olaj, vászon, 72,5x72,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

190

Piranoi bárkák, 1927

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft