25. aukció
Csók István (1865-1961) Csendélet Buddhával, 1937
188

Csók István (1865-1961)

Csendélet Buddhával, 1937

Olaj, vászon, 63x73 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp. 1937
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft