25. aukció
Csók István (1865-1961) Fiatal nő virágkosárral, 1931
173

Csók István (1865-1961)

Fiatal nő virágkosárral, 1931

Olaj, vászon, 80,5x61 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.P., Jelezve hátoldalon: Ezt a képet én festettem Bp. 1931. május 26. Csók I.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft