53. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Csendélet Cézanne-könyvvel (Csendélet a műteremablaknál), 1945
190

Bernáth Aurél (1895-1982)

Csendélet Cézanne-könyvvel (Csendélet a műteremablaknál), 1945

Olaj, vászon, 82x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 12 000 000 Ft

OEUVRE-KATALÓGUS SZÁM: 1945/18 Aukcionálva:‣ Almásy, Grünberger, Réthi, Rutz és Szilárd Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat, IV. Művészeti Aukció,Budapest, volt Ernst Múzeum, 1947. február 26. – március 2. katalógus: 39. Kiá