9. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Csendélet citrommal, 1958
102

Benkhard Ágost (1882-1961)

Csendélet citrommal, 1958

Olaj, vászon, 50x60,5 cm
Jelezve balra lent: Benkhard Ágost 1958.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft