9. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Erdei út, 1930
186

Benkhard Ágost (1882-1961)

Erdei út, 1930

Olaj, vászon, 80,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Benkhard Ág. 1930
Kikiáltási ár: 340 000 Ft