40. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet fehér kancsóval, 1912 körül
17

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet fehér kancsóval, 1912 körül

Olaj, vászon, 61x49 cm
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Aukcionálva: •BÁV 59. árverés, 35. tétel