Táj kazlakkal
Olaj, vászon papírlemezen, 59,5x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft
Feltehetőleg kiállítva:
•Nemzetközi posztimpresszionista kiállítás.
Művészház, Budapest, 1913. katalógus: 37.