20. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Csendélet gyümölcsökkel, 1934
68

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Csendélet gyümölcsökkel, 1934

Olaj, vászon, 60x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1934
Kikiáltási ár: 750 000 Ft