20. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Delelés, 1925
184

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Delelés, 1925

Olaj, vászon, 115,5x145 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft