52. aukció
Kmetty János (1889-1975) Csendélet gyümölcsökkel
138

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet gyümölcsökkel

Olaj, fa, 49,5x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 54. árverés, 135. tétel