52. aukció
Kmetty János (1889-1975) Hommage á Barcsay (Barcsay Jenőt megkoszorúzza a múzsa), 1970 körül
110

Kmetty János (1889-1975)

Hommage á Barcsay (Barcsay Jenőt megkoszorúzza a múzsa), 1970 körül

Olaj, fa, 29x16 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Kiállítva:‣ 20. századi magyar művészet Dévényi Iván gyűjteményéből.Kassák Emlékmúzeum és Archívum,Budapest, 1993. október 9 – december 5. katalógus: 58.

Kiállítva és reprodukálva:‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény