40. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Csendélet kaláccsal, 1920
19

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Csendélet kaláccsal, 1920

Olaj, vászon, 40x39 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter, Jelezve hátoldalon: Perlmutter fecit 1920
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 500 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria, 28. árverés, 14. tétel

•Perlmutter Izsák.Ernst Múzeum, Budapest, 1921. október, katalógus: 29.