40. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Virágcsendélet, 1932
23

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Virágcsendélet, 1932

Olaj, vászon, 75x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter 1932, Jelezve hátoldalon: Perlmutter 1932
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 55. árverés, 148. tétel