24. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Csendélet kancsóval és könyvvel
115

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Csendélet kancsóval és könyvvel

Olaj, vászon, 56x50 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 550 000 Ft