24. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Virágcsendélet gyümölcsökkel
171

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

Olaj, papír, 91,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft