19. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet könyvvel és gyertyával
212

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet könyvvel és gyertyával

Olaj, vászon, 91,5x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft