19. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Törökvölgy Szentendrén
191

Czóbel Béla (1883-1976)

Törökvölgy Szentendrén

Olaj, vászon, 64x59 cm
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft