26. aukció
Basch Andor (1885-1944) Csendélet korsókkal, könyvvel (EST újsággal), 1937
90

Basch Andor (1885-1944)

Csendélet korsókkal, könyvvel (EST újsággal), 1937

Olaj, vászon, 65x81 cm
Jelezve balra lent: Basch 37
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Kiállítva: Basch Andor festőművész gyűjteményes kiállítása. Frankel Szalon, Budapest, 1938. január 9-23. katalógus: 7.