26. aukció
Basch Andor (1885-1944) Mediterrán táj, 1929
21

Basch Andor (1885-1944)

Mediterrán táj, 1929

Olaj, vászon, 38x45 cm
Jelezve balra lent: Basch 29
Kikiáltási ár: 240 000 Ft