121 legszebb magyar festmény
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet Napóleon-képpel, 1912-1913 körül
48

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet Napóleon-képpel, 1912-1913 körül

Olaj, vászon, 61x72 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány