121 legszebb magyar festmény
Czigány Dezső (1883-1938) Dél-Francia Tájkép, 1926-1930 között
80

Czigány Dezső (1883-1938)

Dél-Francia Tájkép, 1926-1930 között

Olaj, vászon, 61,3x50,3 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány