Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Csendélet orgonával, 1909 körül
59

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Csendélet orgonával, 1909 körül

Olaj, vászon, 70x75 cm