Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj, 1908
60

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagybányai táj, 1908

Olaj, vászon, 90x100 cm