53. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet őszi gyümölcsökkel
96

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet őszi gyümölcsökkel

Akvarell, papír, 39,5x49,5 cm
Jelezve balra fent: Márffy
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 62. árverés, 158. tétel

15

Márffy Ödön (1878-1959)

Tó partján, 1948 körül

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
99

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt tájban, 1923

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
174

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsszedők

Kikiáltási ár: 280 000 Ft