53. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tó partján, 1948 körül
15

Márffy Ödön (1878-1959)

Tó partján, 1948 körül

Olaj, karton, 62x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön (kétszer)
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 11 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 5.9.6.6.‣ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Budapest-Párizs, Makláry Artworks, 2006.

‣ korábban Márffy Ödönné örököseinek tulajdonában

‣ Tavaszi Tárlat. Műcsarnok, Budapest, 1957.

99

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt tájban, 1923

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
174

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsszedők

Kikiáltási ár: 280 000 Ft