21. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Csendélet pöttyös kancsóval
243

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet pöttyös kancsóval

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel Paris
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft