21. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Lány piros kabátban
221

Czóbel Béla (1883-1976)

Lány piros kabátban

Olaj, vászon, 73x54 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: Hommage to Bela Czobel (1883-1976), Gallery R.S. Johnson International, Chicago, 1981.