Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Csendélet sakktáblával és pipával, 1926 körül
73

Kádár Béla (1877-1956)

Csendélet sakktáblával és pipával, 1926 körül

Olaj, vászon, 93x83,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla