Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Város, 1928 körül
74

Kádár Béla (1877-1956)

Város, 1928 körül

Akvarell, tus, papír, 21,5x23,5 cm
Jelezve középen lent: Kádár Béla