19. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet szoborral és gyümölcsökkel, 1911-12
143

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet szoborral és gyümölcsökkel, 1911-12

Olaj, vászon kartonon, 64x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft