16. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet szőttessel, 1911-12
37

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet szőttessel, 1911-12

Olaj, vászon kartonon, 67,5x56 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft