16. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Női portré, 1929
169

Czigány Dezső (1883-1938)

Női portré, 1929

Olaj, falemez, 62x50 cm
Jelezve jobbra fent: D. Czigány Nice 1929
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft